İl Başkanı Adem Şimşek’in başkanlığını üstlendiği “Zafer Arama ve Yardım Ekibi” iki koldan depremin yaralarını sarmaya çalışıyor. İskenderun, Antakya, Osmaniye, Elbistan’a yardım tırlarını ulaştıran ekip Genel Başkan Ümit Özdağ ile İskendurun’da buluştu. Deprem bölgesini ziyaret eden Özdağ’a Genel Başkan Yardımcıları ile GİK Üyeleri de eşlik etti. Zafer Partisi Bursa ekiplerinde deprem bölgesine giden Osmangazi, Yıldırım, Kestel ve İnegöl ilçe başkanları da bulunuyor. Hatay bölgesine gönderilen yardım tırlarında Yıldırım, Kestel, İnegöl ilçe başkanları, Gaziantep bölgesine gönderilen tırlara da İl ve Osmangazi ilçe başkanı eşlik ediyor.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.