Kahramanmaraş, Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde gerçekleşen depremlerin ardından İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı da depremzedeler için harekete geçti. 61 kişiden oluşan yardım ekibi, Antakya merkezde bulunan depremzedelere umut olmak adına deprem bölgesine ulaştı. Erzak ve ekipmanlardan oluşan 3 TIR’la birlikte deprem bölgesinde enkaz çalışmalarına katılan İYİ Parti ekibi, 4 vatandaşın enkaz altından çıkarılması için birlik oldu. İYİ Parti Bursa İl Başkan Yardımcısı Talha Küçük İl yönetim kurulu üyesi Ömer Aydoğdu ve Mudanya ilçe başkanı Hüseyin Hatipoglu’nun da dahil olduğu ekip biri 85 yaşında kadın Alzheimer hastası, biri 2,5 yaşında bir kız çocuğu olmak üzere 4 vatandaşımızı enkaz altından çıkardı. İYİ Partili ekibin deprem bölgesinde çalışmaları sürüyor.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.