Önemli kentsel dönüşüm projelerini hayata geçiren Yıldırım Belediyesi, aynı hassasiyetle kurum içinde de farkındalık çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda arama kurtarma ve destek çalışmalarına katılan ekibe afet bölgesi dönüşü Uzman Psikolog Cihat Kaya tarafından Travmaya Müdahale Semineri verilirken ayrıca belediye çalışanlarına deprem öncesi, deprem sırası ve deprem sonrasında yapılması, yapılmaması gerekenler hakkında, Arama Kurtarma Ekip Lideri Ceyhun Eskioğlu tarafından Deprem Farkındalık Söyleşisi düzenlendi. Sunumda, Türkiye’nin deprem ülkesi olduğu ve her an afete hazırlıklı olunması gerektiği bir kez daha hatırlatıldı. GazeteAbc
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.