Orak ailesinin hanesine misafir olan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, down sendromu bulunan Ömer Faruk’a (2,5) ortopedik ayakkabı hediye etti. İftar sonrası Yıldırım ailesini ziyaret eden Başkan Oktay Yılmaz, Hatay’dan gelen aileyle sohbet edip evin torunu Ömer Güneş’e (6) ortopedik ayakkabı hediye etti. Son olarak Malatya’dan gelen Sarıhan ailesinin hanesine misafir olan Başkan Oktay Yılmaz, aileye geçmiş olsun dileklerinde bulundu. GÖNÜLLERDE BİR SOFRALARDA BİR Ramazan’ın birlik, beraberlik, mağfiret ve bereket ayı olduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, “Ramazan-ı Şerif bizim dini vecibemizin çok ötesinde halkımızla sosyal ve kültürel alanda bir araya geldiğimiz duygu ve düşüncelerimizi paylaştığımız kırgınlıkları ortadan kaldırdığımız iyi hasletlerimizi çok yüksek seviyeye çıkarttığımız mübarek bir ayımız. Yaşanan depremden dolayı buruk geçirdiğimiz bu Ramazan ayında da hemşehrilerimizle buluşmaya, onlarla sık sık bir araya gelmeyi sürdüreceğiz. Bu vesile ile bir kez daha tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayını kutluyorum ve Kahramanmaraşlı depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi. GazeteAbc
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.