Sanatsal çalışmalarını işbirliği yaptığı sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte iyilik için sürdüren Nilüfer Musıki Derneği, yüze yakın üyesini aileleriyle birlikte düzenlenen iftar davetinde ağırladı. Ev sahipliğini Nilüfer Musıki Derneği yönetimiyle birlikte Başkan Vekili Aziz Sünneli’nin üstlendiği geceye çok sayıda üyenin yanı sıra koro şefi Dr. M. Aydın Atalay da katıldı. Gecede konuşan Sünneli, Nilüfer Musıki Derneği’nin bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da sanatla sosyal sorumluluğu birleştireceğini kaydetti. Davetin finalinde sahneye çıkan dernek üyeleri seslendirdikleri şiir ve şarkılarıyla keyif dolu anlara imza attılar.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.