İyi Parti 1. Bölge milletvekili adayı Özgür Şimşek, Orhaneli’de vatandaşlar ve partililerle bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. İyi Parti 1. Bölge’de milletvekilliği için yarışan Özgür Şimşek, İyi Partililerle her akşam 6 ilçede buluşuyor. Büyükorhan’ı ziyaretinin ardından Orhaneli’de partililerle bir araya gelen Şimşek, özellikle dağlık bölgelerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Tersine göçün başlaması için bu bölgelerde tarım ve hayvancılığın teşvik edilmesi gerektiğini belirtti. Şimşek, İyi Parti’yi HDP ile ilişkilendirmeye çalışanlar hakkında da yorumda bulunarak, önce kendi geçmişlerine ve bugünlerine bakmaları gerektiğini söyledi.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.