Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, gençlik buluşmaları kapsamında Emir Buhari Kültür Merkezi’nde Yıldırımlı gençlerle bir araya geldi. Gençlere yönelik yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Oktay Yılmaz, gençlerin yönetimde söz sahibi olduğu bir Yıldırım inşa etmeye çalıştıklarını söyledi. “MOTİVASYONUMUZU GENÇLERDEN ALIYORUZ” Yıldırım’da önceliğin her zaman çocuklar ve gençlerde olduğunu vurgulayan Başkan Yılmaz, “Gençler bizim her şeyimiz, geleceğimiz. İster iş hayatında ister eğitim hayatında olsun tüm gençlerimize güveniyoruz. Yeter ki idealist olsunlar, vatan ve millet sevgisi ile işlerini doğru yapsınlar. Genç kardeşlerimizin dinamizmiyle ülkemizin çok daha güzel işlere imza atacağını inanıyorum. Yıldırım Belediyesi olarak tüm gençlere dokunmaya, onlarla beraber olmaya, onlara yönelik projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi. GazeteAbc
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.