Yıldırım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, fırın denetimlerini arttırdı. İlçe genelinde fırınları mercek altına alan ekipler, hijyen, tezgâh, fırın, imalathane ve ekmek gramaj kontrolü gerçekleştiriyor. Ekipler, Denetim sonucunda eksiklik gördükleri işletmeler hakkında yasal işlem yapılmak üzere tespit tutanakları düzenliyor. Vatandaşların mağdur edilmemesi adına denetimlerin devam edeceğini vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “İlçe genelinde ürünlerin gramajlarını, imalathane ve çalışanların temizliğini periyodik şekilde denetime tabi tutuyoruz. Halkın sağlığını korumak ve güvenilir bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamak önceliğimizdir” dedi.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.