Türkiye’yi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası yardım çalışmalarını sürdüren Osmangazi Belediyesi, tüm depremzedelerin yaralarını sarabilmek için harekete geçti. “Asrın Felaketi” olarak nitelenen afet ile birlikte Bursa’ya yerleştirilen vatandaşlar için kapı kapı gezen Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri; bugüne kadar 84 adet erzak ve ısınma yardımı yaparken, 799 kişiye kıyafet ile ev tekstili, 302 kişiye ise psikolojik destek hizmeti verdi. Depremin toplum ve özellikle çocuklar üzerinde oluşturduğu travmanın etkilerini azaltmak amacıyla bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyleyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, en kısa sürede zor günlerin üstesinden geleceklerinin altını çizdi.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.