Sanatçı Bayram Büyükoruç’un sunduğu program Orhangazi Kültür ve Gençlik Merkezinde sahnelendi. Programı çok sayıda Orhangazili izledi. Orhangazi Belediyesi kültürel çalışmalarını sürdürüyor. Orhangazi Belediyesi bu kapsamda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün organize ettiği İlahi Ezgileri ve Semazen Gösteri programını Orhangazililerin beğenisine sundu. Orhangazi Kültür ve Gençlik Merkezinde sahneye konulan gösteri çok sayıda seyirci tarafından ilgiyle izlendi. İlahi Ezgileri ve Semazen Gösteri programını sanatçı Bayram Büyükoruç sergiledi. Orhangazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Berkan Demir program sonrasında sanatçı Bayram Büyükoruç’a Belediye Başkanı Bekir Aydın adına çiçek sundu. Orhangazi Belediyesi Ramazan ayı boyunca Kültür ve Gençlik Merkezinde çeşitli kültürel organizasyonlarını sürdürmeye devam edecek.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.