Siteler Mahallesi’ndeki bina yenilenerek, ilçeye kazandırılacak. Okumak ve araştırmak isteyen gençlerin uğrak mekanı olacak kütüphanede, ders çalışabilecek alanlar da olacak. Aynı anda 30 kişinin çalışabileceği kütüphanenin, esnek çalışma saatlerine sahip olması planlanıyor. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanyalıların ve özellikle öğrencilerin kütüphaneden faydalanabileceklerini belirterek, “Okuyan, araştıran herkesin buluşma noktası olacak. Ücretsiz internet hizmeti sunacağımız kütüphanede öğrencilerimizin ders çalışma imkanı olacak. Aynı zamanda çay kahve içilebilecek otomatlar da bulunacak. Projemiz kısa süre içinde Mudanyalıların hizmetine açılacak” dedi.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.