Sözler Memleket Parti İlçe Başkanı Yasemin Soydan’a ait. Yakın zamanda yakınlarının kurşunların hedefi olduğu Soydan gençlerin örnek davranışlarından dolayı kutlayarak; “İnegöllü gençlerimiz tüm Türkiye’ye örnek olacak bir eylemi gerçekleştirmiştir. Bir anne olarak gurur duydum. Anadolu’yu paramparça eden depremde tüm önyargılarımızı bir kenara bırakarak 13,5 milyon vatandaşımıza koştuk. Harçlıklarından biriktirdiklerini hiçbir kaygıya geçit vermeden yardıma koşan gençlerimiz İzmir’den ilk kurşunu ateşleyen Hasan Tahsin’in ruhunu bize yaşatmıştır. Bu ulvi davranış için kendilerini tebrik ediyorum.” dedi.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.