Yalova’da dün babasının mezarını ve annesini ziyaret ettikten sonra seçim kampanyasını başlatan Muharrem İnce, beraberindeki parti heyeti ve seçmenleriyle birlikte bugün Anıtkabir’i ziyaret etti. Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakan İnce, saygı duruşunda bulundu. Daha sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçen İnce, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. İnce, deftere şunları yazdı: “Ey büyük Atatürk; açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime; akıl, ahlak ve adalet mirasımıza sonuna kadar sahip çıkacağıma ant içerim. Kurduğunuz Cumhuriyeti emanet ettiğiniz gençlerle birlikte ilelebet yaşatacağız. Ruhunuz şad olsun.”
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.