Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’na kota puanı veren Bulgaristan Açık Taekwondo Turnuvası 5 Mart’ta gerçekleştirilirken, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün olimpiyat üçüncüsü milli taekwondocusu Hatice Kübra İlgün organizasyonda ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen turnuvada 12’si erkek, 8’i kadın olmak üzere 20 milli sporcu tatamiye çıkarken, 57 kiloda mücadele eden Hatice Kübra İlgün de madalyayı yine es geçmedi. Büyük heyecanın yaşandığı organizasyonda milli taekwondocularımız 2 altın, 2 gümüş ve 6 bronz olmak üzere 10 madalya kazanırken, Bursa Büyükşehir Belediyesporlu Hatice Kübra İlgün de gümüş madalya kazanarak kürsüde yer aldı.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.