“Baba oldum ben” 2022’de ise ilk kez anne ve baba olmanın heyecanını yaşayan çift, oğulları Can’ı kucağına aldı. O anları sosyal medya hesabından paylaşarak, “Oğlumuz Can, sağ salim sağlıkla dünyaya geldi. Çok mutluyuz. Baba oldum ben!” notunu düştü. Bebeğine yer verdiği paylaşımı kısa sürede büyük beğeni aldı. “Oldu da bitti maşallah” Ardından her paylaşımında ailesiyle olan karelerine yer veren 50 yaşındaki Karayel, bir mutluluğunu daha takipçileriyle paylaştı. Oğlunun sünnet olduğunu duyuran oyuncu, aile pozlarına, “Oldu da bitti maşallah. Adam olur inşallah.” mesajını yazdı.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.