Yeni yıl, Özel Egeberk Anaokulu’nda unutulmayacak bir partiyle karşılandı. Noel Baba’nın çuvalında getirdiği hediyeleri çocuklara dağıttığı partide, animatörler miniklere keyif dolu anlar yaşattı. Renkli partinin finalinde sahneye çıkan sihirbaz ise illüzyon gösterisiyle çocukları hem şaşırttı hem de çok eğlendirdi. Çocukların coşkusuna ortak olan Özel Egeberk Anaokulu Kurucu Müdür Nesrin Civan da en az minikler kadar heyecanlıydı.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.