Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın yoğun çalışma temposunu sürdürüyor. Belediye Başkanı Bekir Aydın bu kapsamda Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Dr. Haluk Yıldız’la görüştü. Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Haluk Yıldız’dan Başkan Aydın’a Ziyaret Görüşme Vakıflar Bölge Müdürü Dr. Haluk Yıldız’ın ziyareti üzerine gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında karşılıklı olarak İyi niyet temennileri belirtilerek, Orhangazi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, Bursa Vakıflar Bölge Müdürümüz Sayın Haluk Yıldız ziyaretimize geldiler. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, Orhangazimiz ile ilgili, Ülkemiz ile ilgili genel konularda fikir alışverişinde bulunduk. Gerek misafirimiz olan konuklarımızla, gerekse ziyaret ettiğimiz dostlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizim için en değerli akıl ortak akıldır. Bizim için en değerli fikir kolektif fikirdir.“ diyerek sözlerini “ Bölge Müdürümüz Sayın Dr. Haluk Yıldız beyefendiye nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.“ İfadesiyle son verdi.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.