CHP Bursa İl Başkanlığı’ndan sosyal medyada yapılan paylaşımda, Kadın ve Gençlik Kolları’nın desteğiyle ve 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Anma Günü etkinliği olarak hijyen malzemesi toplamaya başladığını duyurdu. Duyuruda, hijyenik ped, pamuklu iç çamaşırı, ıslak mendil, kolonya, diç macunu ve fırça, tıraş bıçağı, tırnak makası, tarak ve deodorant gibi hijyenik malzemeler konulacak paketlerin CHP’nin Bursa’daki ilçe başkanlıklarına teslim edilebileceği vurgulandı. CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan, dayanışmayla toplanan hijyen paketlerinin ivedilikle depremzedelere ulaşmasının sağlanacağını kaydetti.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.