Başantrenör Costica Buceschi yönetimindeki A Milli Kadın Hentbol Takımı, çalışmaları Ankara THF Spor Kompleksi’nde 5 Mart tarihine kadar sürdürürken, Sude Çifçi de kampa dahil oldu. Milli Takım kamp süresince, Kuzey Makedonya A Milli Takımı ile iki hazırlık maçı yapacak. A Milli Kadın Hentbol Takımı çalışmaları Ankara THF Spor Kompleksi’nde A Milli Kadın Hentbol Takımı, Giresun Hüseyin Avni Alparslan Spor Salonu’nda 7 Nisan Cuma günü saat 18.00’de ise 2023 IHF Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri play-off turu ilk maçında Sırbistan’ı ağırlayacak. Bu karşılaşmanın rövanşı da 12 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da Sportski Centar Vozdovac’ta oynanacak. Play-off turunda rakibini elemesi durumunda A Milli Takımımız, Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı kazanacak. 26. IHF Dünya Kadınlar Hentbol Şampiyonası, Uluslararası Hentbol Federasyonu tarafından 2023’te Danimarka, Norveç ve İsveç’in ortak ev sahipliğinde düzenlenecek. GazeteAbc
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.