Depremin hemen ardından çatısı altında bulunduğu Birleşik Uluslararası Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Dernekleri Federasyonu güç birliğinde harekete geçerek bölgeye yardımlarını ulaştıran Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği (Bursa BUSADER), deprem nedeniyle ara verilen toplantılarının ilkini Podyum Davet’te gerçekleştirdi. Psikolog Bahar Berk’in konuşmacı konuk olduğu toplantıda depremle birlikte olumsuz etkilenen psikolojilere çareler konuşuldu. ‘Deprem Sonrası Psikolojik Regülasyon’ başlıklı söyleşisinde BUSADER üyelerine yaşanan travmalara iyi gelecek tüyolar veren Berk, ilgiyle dinlendi. BUSADER Federasyonu Başkanı Zerrin Özgüle’nin de katıldığı toplantının finalinde Bursa Sağlık ve Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Tülin Günbatılı, Psikolog Bahar Berk’e plaketle teşekkür etti GazeteAbc
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.