Tayyare Kültür Merkezi ve BİNTED Başkanlık Salonu’nda 2 gün boyunca süren eğitimler, öğretmenlerden tam not aldı. Ana Kucağı PDR’lerinden “Afet Sonrası Çocuklara Yaklaşım ve Psikolojik İyileşme Becerileri”, Sümeyye Kocamaz’ın “Zorlu Zamanlarda Birbirimizi Nasıl Dinleriz?“ seminerlerine katılan öğretmenler ayrıca Deha Karasu’nun “Ramazan ve Çocuk”, Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hasan Er’in “Afet Sonrası Zor Yaşam Koşullarıyla Çocuk Edebiyatı” konulu eğitim seminerlerine de katıldı. Seminerlere katılan Ana Kucağı öğretmenleri, yanlarında getirdikleri oyuncak ve kitapları kardeşlik mağazasına teslim ederek, depremzede çocukların ihtiyaçlarına katkı sağlamış oldular. Bursa’yı sarmaya devam eden Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezleri daha fazla aileye ve çocuğa ulaşmayı sürdürürken, her fırsatta, 4-6 yaş çocuklara eğitim veren öğretmenleri de kurum içi eğitimlerle daha donanımlı hale getiriyor. Bu sayede merkezlerimize gelen minik öğrenciler, MEB müfredatındaki konuları tam donanımlı öğretmenler ile birlikte öğreniyorlar. GazeteAbc
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.