BUÜ Öğretim Üyesi ve Türk Kızılay Eğitim Danışmanı Doç. Dr. Egemen Dere ile Sağlık memuru ve Kızılay Eğitici Eğitmeni Güner Atagenç’in sunumları ile yapılan eğitimlerde, ilk yardım konuları teorik ve uygulamalı olarak anlatıldı.
Programın ardından gerçekleştirilen sınavlarda başarılı olan katılımcılara sertifikaları takdim edildi. BUÜ İSG Koordinatörü Prof. Dr. Nurettin Yamankaradeniz, ilk yardım eğitimlerinin sadece bireysel anlamda değil, kurumlar için de hayati önem taşıdığını vurguladı. Yamankaradeniz, yakın gelecekte ilk yardım eğitimi alan personel sayısını hızlıca arttırmak istediklerini belirterek, katılan herkese teşekkür etti.GazeteAbc
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.