GÜRSULU ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ SİNEMA KEYFİ Gürsu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği ücretsiz sinema gösterimi hafta sonunda Gürsulu çocuklara büyük keyif yaşattı. Gürsu’da ilçe tarihinin ilk kültür merkezinin kongre salonunda, modern bir ortamda sinema gösterimine katılan çocuklar için iki seans halinde Muhteşem Kedi Maurice filmini izlediler. Büyük bir heyecan ve keyifle filmi izleyen çocukların arasında deprem felaketinden sonra Gürsu’ya yerleşen çocuklar ve aileleri de yer aldı. Salonu tamamen dolduran çocuklar bu keyifli günde filmin sonunda bolca fotoğraf da çektirmeyi ihmal etmedi. Çocukların eğlencesinden çok mutluluk duyan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bu etkinliklerimiz sürecek bizler herşeyden önce çocuklarımızın mutlu ve keyifli olmalarını önemsiyoruz. Gürsu Kültür Merkezi’mizde daha çok güzel etkinliğe hep beraber imza atacağız” diye konuştu.
ARA HABERİ
27 Temmuz 2024ARA HABERİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.